JAS LAISVALAIKIO KELNĖS „ALYVA“

45.00

JAS rūbai – tai ne tik jaukus apdaras tavo kūnui. Tai idėja ir žinutė, kuri motyvuoja ir palaiko bei naikina visuomenės stigmas ir stereotipines nuostatas. JAS šeimos narys – tai drąsus ir palaikantis kitus. Man labai svarbu, kad žmonės, išgyvenę tam tikras psichologines problemas gyvenime, neužsisklęstų, nesijaustų prastesni už kitus. Jei tau įdomu – mano asmeninę gyvenimo istoriją gali paskaityti tinklaraštyje – čia.

Kadangi praeitoje kolekcijoje JAS draugai klausė dėl derančių kelnių, o mes jų negalėjome pasiūlyti – šį kartą jums puiki galimybė įsigyti prie JAS džemperio ir šias kelnes. Turime šiuo metu alyvinės (ang. lilac) ir kreminės (ang. nude) spalvos.

Ne tik skleisk žinutę kartu su JAS, bet ir jauskis patogiai ir stilingai su JAS laisvalaikio kostumėliu.

Mano ūgis – 174 cm, dydis – S/M.

JAS supranta, kad mūsų daug ir ne visi nešiojame standartinius EU dydžius. Todėl Jūs turite galimybę patys pasirinkti kelnių ilgį, minimaliai pakoreguoti norimus išmatavimus, jei jūsų nešiojami dydžiai yra nestandartiniai. Aš visada lanksti – jeigu norite drąsiai rašykite el.paštu jas@jonejas.com – mes su siuvėja pasiruošusios įgyvendinti Jūsų svajones. Nepatinka kantas, nereikia kišenių? Ne problema, išimsime!

Sudėtis – 90 proc. medvilnė, 10 proc. poliesteris. 

Kitus JAS dizainus galite pamatyti bendrame visų rūbų kataloge – spausk čia.

Prie kelnių derantį džemperį gali rasti paspausdamas čia.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “JAS LAISVALAIKIO KELNĖS „ALYVA“”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *