JAS OVERSIZED DŽEMPERIS „ALYVA“

67.00

Pabrėžiu, jog reguliarus džemperis Oversized tipo, o jei nenori rašyti čia, lauksiu žinutės jas@jonejas.com

JAS oversized džemperis – tai ne tik jaukus apdaras tavo kūnui. Tai idėja ir žinutė, kuri motyvuoja ir palaiko bei naikina visuomenės stigmas ir stereotipines nuostatas. JAS šeimos narys – tai drąsus ir palaikantis kitus. Man labai svarbu, kad žmonės, išgyvenę tam tikras psichologines problemas gyvenime, neužsisklęstų, nesijaustų prastesni už kitus. JAS oversized džemperis tau gali padėti tai padaryti! Jei tau įdomu – mano asmeninę gyvenimo istoriją gali paskaityti tinklaraštyje – čia.

Naujoje kolekcijoje Jūs matysite sukurtą naują dizainą – „JAS RANKYTĖS“. Man šios viena kita apglėbiančios rankos simbolizuoja, kad nepaisant visko – visada bus žmogus, kuris tave palaikys, jei ne tiesioginiais žodžiais ar darbais, tai širdimi. Todėl aš savo širdį atveriu ir TAU ir tariu:

Nebesislėpdami po lapais, mes drauge abeJones paversime svaJonėmis ir tai darysime mokydamiesi mažų žingsnelių meno!

Ne tik skleisk žinutę kartu su JAS, bet ir jauskis patogiai ir stilingai su šiuo džemperiu.

Žodžiai ir dizainas ant džemperio išsiuvinėti su kruopščiai atrinktais siūlais!

Mano ūgis – 174 cm, dydis – S/M. JAS supranta, kad mūsų daug ir nors tai oversized džemperis, bet gali ne visiems tikti ir patikti. Todėl Jūs turite galimybę patys pasirinkti džemperio ilgį, rankovių ilgį (šis mano, kurį matote dabar yra su prailgintomis rankovėmis, nes man vasaros vakarais patinka išsinerti rankoves). Aš visada lanksti – jeigu norite drąsiai rašykite – mes su siuvėja pasiruošusios įgyvendinti Jūsų svajones.

Sudėtis – 90 proc. medvilnė, 10 proc. poliesteris. 

Kitus JAS dizainus galite pamatyti bendrame visų rūbų kataloge – spausk čia.

Prie džemperio derančias kelnes gali rasti paspausdamas čia.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “JAS OVERSIZED DŽEMPERIS „ALYVA“”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *